Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu Technicznego

DRILL-LABO firmie

DRILL-LAB

Krośnieńska 7

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, przeglądy, diagnostyka oraz usuwanie awarii sprzętu komputerowego, kontrolno-pomiarowego oraz mechanicznego
  • Wsparcie techniczne specjalistów serwisu technicznego oraz pracowników terenowych Spółki (związane także z wyjazdami w teren)
  • Prace montażowe/demontażowe w siedzibie Spółki oraz w terenie
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla działu technicznego Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, techniczne
  • Orientacja w praktycznych i teoretycznych zagadnieniach elektrotechniki, metrologii oraz automatyki
  • Dobra znajomość budowy i obsługi urządzeń komputerowych, systemów operacyjnych MS Windows oraz zagadnień z zakresu sieci LAN
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację, prowadzenie korespondencji oraz pracę z dokumentacją techniczną
  • Gotowość do pracy w terenie w Polsce i poza granicami kraju
  • Terminowość, sumienność oraz samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia eklektyczne SEP do 1kV

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Drill-Lab Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się monitoringiem oraz obsługą geologiczną głębokich wierceń naftowych.

Inżynier Serwisu Technicznego, Krośnieńska 7, Zielona Góra