Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu - Technik

KRUPA SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Usuwanie awarii na obiektach telefonii komórkowej
  • Prace związane z utrzymaniem nadajników telefonii komórkowej
  • Dyżury telefoniczne oraz koordynacja prac zespołów w terenie
  • Prace związane z wdrażaniem nowych technologii

Nasze wymagania

  • Chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w projektach telekomunikacyjnych
  • Znajomość obsługi komputera exel/word
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: Doświadczenie w projektach związanych z telekomunikacją komórkową

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilność zatrudnienia
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia i dokształcenie zawodowe

O nas

Podstawowym zakresem działalności firmy Krupa Systems (dawniej Open Investments) jest kompleksowa realizacja inwestycji, w szczególności obiektów telekomunikacyjnych dla operatorów komórkowych. Obecnie uczestniczymy w projekcie rozbudowy sieci telefonii komórkowej PLAY.

Firma KrupaSystems ( dawniej Open Investments) działa od 15 lat na rynku telekomunikacyjnym.

Inżynier Serwisu - Technik, Kielce