Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu - Technik

KRUPA SYSTEMS sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przegląd stacji bazowych telefonii komórkowej

  • Usuwanie awarii na obiektach telefonii komórkowej

  • Prace związane z utrzymaniem nadajników telefonii komórkowej

  • Dyżury telefoniczne oraz koordynacja prac zespołów w terenie

  • Prace związane z wdrażaniem nowych technologii

Nasze wymagania

  • Chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w projektach telekomunikacyjnych

  • Znajomość obsługi komputera exel/word

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Dyspozycyjność i mobilność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane: Doświadczenie w projektach związanych z telekomunikacją komórkową

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Stabilność zatrudnienia

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Samochód służbowy

  • Szkolenia i dokształcenie zawodowe

O nas

Podstawowym zakresem działalności firmy Krupa Systems (dawniej Open Investments) jest kompleksowa realizacja inwestycji, w szczególności obiektów telekomunikacyjnych dla operatorów komórkowych. Obecnie uczestniczymy w projekcie rozbudowy sieci telefonii komórkowej PLAY.

Firma KrupaSystems ( dawniej Open Investments) działa od 15 lat na rynku telekomunikacyjnym.