Logo Pracuj.pl

Inżynier serwisu - Technik serwisu (maszyny budowlane)

PLASSER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • Doradztwo techniczne (we współpracy z naszym działem technicznym)
  • Dokumentowanie wszelkich zmian dokonanych w maszynach
  • Wdrażanie nowych maszyn i technologii
  • Serwis obejmuje pracę na i przy maszynach do budowy toru na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • Znajomość mechatroniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki, elektryki
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w pracy z maszynami budowlanymi
  • Zdolność i gotowość do samodzielnej pracy na terenie całej Polski
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - dokumentacja techniczna w języki obcym
  • Znajomość MS-Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • Intensywne wdrożenie i szkolenie produktowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Pakiet socjalny
  • Stabilność zatrudnienia
  • Samochód służbowy
  • W piątek praca do 13:30

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop

Prosimy Państwa o przesłanie podania o pracę w języku niemieckim

za pomocą przycisku aplikowania z uwzględnieniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia.

Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku poniżej.

PLASSER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Plasser Polska zajmuje się konserwacją, naprawą i utrzymaniem kolejowych maszyn budowlanych.

Inżynier serwisu - Technik serwisu (maszyny budowlane), dolnośląskie