Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu/Technik serwisu (maszyny budowlane)

DEUTSCHE PLASSERO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki

  • Doradztwo techniczne (we współpracy z naszym działem technicznym)

  • Dokumentowanie wszelkich zmian dokonanych w maszynach

  • Wdrażanie nowych maszyn i technologii

  • Serwis obejmuje pracę na i przy maszynach do budowy toru na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • Znajomość mechatroniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki, elektryki

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Doświadczenie w pracy z maszynami budowlanymi

  • Zdolność i gotowość do samodzielnej pracy na terenie całej Polski

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Znajomość MS-Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole

  • Intensywne wdrożenie i szkolenie produktowe

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

  • Pakiet socjalny

  • Stabilność zatrudnienia

  • Samochód służbowy

DEUTSCHE PLASSER

Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen GmbH zajmuje się konserwacją, naprawą i utrzymaniem kolejowych maszyn budowlanych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy Państwa o przesłanie podania o pracę w języku niemieckim

za pomocą przycisku aplikowania z uwzględnieniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia.

Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku poniżej.