Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu - Technik Serwisu

PROMARK Spółka Akcyjna

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie / naprawa urządzeń przemysłowych w serwisie stacjonarnym

  • instalowanie i serwis urządzeń w zakładach produkcyjnych

  • instalowanie i obsługa dedykowanego oprogramowania

  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie konserwacji oraz użytkowania urządzeń przemysłowych

  • korespondencja oraz kontakt telefoniczny z klientami w kwestii serwisu / instalacji urządzeń

  • budowanie relacji z klientami

  • kontakt z producentami urządzeń w kwestiach technicznych

  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych (cała Polska)

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • znajomość mechaniki w zakresie budowy i napraw urządzeń mechanicznych

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych i elektrycznych

  • umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych

  • zmysł konstruowania

  • wiedza z zakresu elektroniki, mechatroniki, automatyki

  • otwartość na przyswajanie nowych zagadnień

  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość obsługi komputera, zagadnień sieciowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu auta

Mile widziane

  • doświadczenie w serwisie urządzeń, praktyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej techniki

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ewentualnie średnie techniczne (o kierunkach: elektronicznym, mechatronicznym, elektrycznym, elektrotechnicznym, mechanicznym, informatycznym itp.)

  • znajomość oprogramowania typu CAD, programów 3D do tworzenia dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju

  • bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wiodący dostawca nowoczesnych urządzeń, technologii i rozwiązań dla przemysłu w branży spożywczej i napojowej poszukuje osób na stanowisko Inżynier Serwisu - Technik Serwisu.

Region: Warszawa Powsin (praca stacjonarna) i region: dolnośląski, opolski (praca mobilna).

Przewiń do profilu firmy