Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier serwisu - Technik serwisu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen GmbH zajmuje się konserwacją, naprawą i utrzymaniem taboru kolejowego w Polsce, Niemczech i Austrii .

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy serwisanta

    Inżynier serwisu / Technik serwisu
    (maszyny budowlane)
    Miejsce pracy: praca mobilna na terenie całej Polski

    Serwis obejmuje pracę na i przy maszynach do budowy toru.

    Zadania:

    • Wdrażanie nowych maszyn i technologii
    • Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
    • Doradztwo techniczne(we współpracy z naszym działem technicznym)
    • Dokumentowanie wszelkich zmian dokonanych w maszynach

    Wymagania:

    • Znajomość mechatroniki
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie techniczne
    • Zdolność i gotowość do samodzielnej pracy
    • Znajomość MS-Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Idealny kandydat posiada doświadczenie w pracy z maszynami budowlanymi

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
    • Solidne, intensywne wdrożenie i szkolenie produktowe
    • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
    • Pakiet socjalny
    • Stabilność zatrudnienia
    • Samochód służbowy

    Prosimy Państwa o przesłanie podania o pracę w języku niemieckim
    za pomocą przycisku aplikowania z uwzględnieniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia.
    Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku poniżej.
    bottom
    Bahnbaumaschinen GmbH
    Oddział w Polsce – ul. Grabiszyńska 251a – 53-234 WROCLAW
    Telefon +48 71 338 63 00 - Fax:+48 71 338 63 10
    Więcej informacji na stronie www.deutsche-plasser.de