Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier serwisu - technik serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PID Polska Sp. z o.o. jest liderem rynku rentgenowskich urządzeń kontrolnych w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: cała Polska

    Opis stanowiska:

    W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko inżynier / technik serwisu, którego zadaniem będzie praca przy naprawie urządzeń rentgenowskich zlokalizowanych na terenie całego kraju.

    Obowiązki:

    • Przeprowadzanie przeglądów i napraw urządzeń rentgenowskich
    • Diagnostyka oraz usuwanie bieżących usterek
    • Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
    • Instalacja i konfiguracja urządzeń
    • Praca z dokumentacją techniczną
    • Realizacja zleceń w oparciu o dedykowany system serwisowy
    • Doradztwo techniczne (we współpracy z naszym działem technicznym)
    • Aktualizacja dokumentacji technicznej
    • Sporządzanie dokumentacji naprawczej i kosztorysów
    • Dokonywanie uzgodnień z klientem dotyczących terminu i sposobu realizacji napraw

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku technika serwisu lub inżyniera serwisu
    • Umiejętności techniczne w zakresie elektroniki i/lub mechaniki i/lub IT i/lub automatyki
    • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania przeglądów / napraw
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych zagadnień technicznych
    • Zdolności manualne i analityczne
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat B
    • Dobrze widziane uprawnienia SEP E1.

    Oferujemy:

    • umowę o prace
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie – możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach badawczo-rozwojowych
    • atrakcyjny pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"