Logo Pracuj.pl

Inżynier serwisu

ManpowerO firmie

  • Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn i urządzeń u klientów firmy z terenie całej Polski
  • Instalacja nowych maszyn i urządzeń
  • Doradztwo techniczne dla klientów, w celu optymalizacji pracy maszyn
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów i pracowników utrzymania ruchu
  • Raportowanie działań

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane mechaniczne lub elektryczne
  • Doświadczenie w naprawach elektromechanicznych maszyn i urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski

Pracodawca oferuje

  • Długofalowe zatrudnienie u producenta maszyn budowlanych i rolniczych
  • Pracę w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką
  • Możliwość budowania struktur firmy na terenie kraju
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Aktualne oferty pracodawcy
INS/065/JKA

Inżynier serwisu, Tomaszów Mazowiecki