Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Medikol Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • serwis aparatury medycznej RTG, TK, MR na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • ukończone technikum elektryczne lub elektroniczne

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki (m.in. czyt. dokumentacji technicznej)

  • dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i motywacyjny system prowizyjny)

  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznej firmie z sektora Healthcare

  • możliwość pracy w środowisku najnowocześniejszych technologii medycznych

  • specjalistyczne szkolenia krajowe i zagraniczne

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Medikol Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w serwisie aparatury medycznej wykorzystywanej w diagnostyce obrazowej. Współpraca z producentami sprzętu medycznego na całym świecie pozwala naszym inżynierom realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Przewiń do profilu firmy