Oferta pracy

Inżynier Serwisu Urządzeń Drukujących

"PROXER" sp. z o.o.O firmie

  • Połczyńska 93
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"PROXER" sp. z o.o.

Połczyńska 93

Warszawa

PROXER Sp. z o.o. jest  autoryzowanym partnerem firmy Xerox, Canon i Epson. Działamy na  rynku od ponad 20 lat, poszukujemy  do naszego zespołu, dynamicznych i  ambitnych osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Instalacje, przeglądy i naprawa urządzeń drukujących.
  • Techniczne wsparcie klientów.
  • Systematyczne podnoszenie wiedzy.
  • Dokumentowanie prowadzonych działań serwisowych.

Wymagania:

  • Umiejętność skupienia się na potrzebach klienta, szybkiego diagnozowania i rozwiązania problemu.
  • Komunikatywność.
  • Znajomość obsługi komputera oraz zagadnień IT.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.
  • Prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu).
  • Znajomość urządzeń Xerox, Epson, Canon jak również doświadczenie w branży serwisu urządzeń drukujących  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Szkolenia techniczne (krajowe i zagraniczne).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy i najnowszych technologii w branży.
  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy