Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu urządzeń medycznych

MEDILAB Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie stałego wsparcia technicznego klientom

  • Utrzymywanie ciągłości pracy serwisowanych urządzeń

  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

  • Instalacja urządzeń i szkolenie użytkowników

  • Wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń

Nasze wymagania

  • Umiejętności czytania dokumentacji serwisowej

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Czynnego prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w kierowaniu samochodami

  • Uprawnień SEP do 1kV

  • Języka angielskiego na poziomie min. podstawowym

  • Doświadczenia w wykonywaniu napraw oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych w stopniu min. podstawowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • premie uznaniowe

  • opiekę medyczną

  • samochód służbowy

  • możliwość długofalowej współpracy, rozwoju zawodowego i samorealizacji

MEDILAB Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o.

MEDILAB to firma rodzinna z 30 letnim stażem na rynku krajowym z główną siedzibą w Białymstoku. Jako hurtownia farmaceutyczna jesteśmy wyłącznym dystrybutorem środków dezynfekcyjnych i stomatologicznych producentów z Europy, Azji i Kanady. Zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całej Polski. Z powodzeniem konkurujemy z największymi globalnymi dystrybutorami na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto rozwijać się zawodowo w MEDILAB?

Jesteśmy stabilnym i elastycznym pracodawcą z dużymi planami wzrostu.

Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi i wierze w ich potencjał.

Pracownikom dajemy swobodę działania, co pobudza ambicje i kreatywność.