Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

DIAGNOS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (przeglądy, naprawy) urządzeń medycznych w publicznych oraz prywatnych placówkach służby zdrowia na terenie podległego regionu,

  • Szkolenia oraz wsparcie techniczne użytkowników,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi i nowymi klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o specjalności: elektronika, elektrotechnika (preferowane wyższe, np. inżynieria biomedyczna),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w naprawach sprzętu medycznego),

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność związana z wyjazdami do napraw,

  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność rozwiazywania problemów,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna podczas szkoleń oraz korzystania z dokumentacji technicznej).

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer,

  • Umowę o pracę, satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

DIAGNOS Sp. z o.o.

DIAGNOS Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2001r. jako dystrybutor oraz autoryzowany serwis wiodących japońskich, niemieckich i francuskich producentów sprzętu medycznego. Przez ten czas zyskaliśmy ugruntowaną pozycję solidnego i rzetelnego dostawcy sprzętu medycznego. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

region centralno-północny

Przewiń do profilu firmy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.