Logo Pracuj.pl

Inżynier Serwisu

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Czy swój dzień pracy uznajesz za udany, jeśli dzięki Twojej pracy udało się uniknąć poważnej awarii, produkcja nie została wstrzymana a klienci dziękowali Ci za zaangażowanie i pomoc?

Czy jako Inżynier serwisu chcesz, by Twoje wizyty u klientów były zaplanowane przez zespół profesjonalnych współpracowników, którzy upewnią się, że odpowiednie części zostały już dostarczone do klienta? Czy chcesz pracować w zespole, na którego wsparcie merytoryczne zawsze możesz liczyć?

Nasze wymagania

Szukamy osób, które cenią sobie samodzielną pracę a serwisowanie różnorodnych maszyn będzie dla nich wyzwaniem i szansą na rozwój umiejętności technicznych.

Lubisz pracować w różnych miejscach, z różnymi ludźmi? Codzienne wyjazdy do klientów

w Twoim regionie są dla Ciebie atrakcyjną formą pracy?

Zaczynasz dzień pracy w domu, następnie dojeżdżasz do klientów swoim służbowym autem, wyposażonym w solidne i bezpieczne narzędzia. Brzmi dobrze?

To oferujemy

Lubisz się rozwijać, uczyć się nowych rzeczy? Nasi klienci dysponują szeroką gamą maszyn

z różnorodnymi technologiami (od mechanicznych, elektronicznych, po złożone mechanizmy sterowania), co pozwala poszerzać wiedzę, zdobywać doświadczenie i rozwijać zainteresowania.

Jesteśmy dumni z naszych indywidualnych, dedykowanych konkretnemu pracownikowi programów szkoleniowych, realizowanych przez ekspertów, zafascynowanych kierunkiem rozwoju nowych technologii.

Praca z maszynami jest Twoją pasją? Chcesz pracować i rozwijać swoje umiejętności jako Inżynier serwisu?

Czy pasujemy do siebie?

Jeśli zaaplikujesz na to stanowisko, będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o roli Inżyniera serwisu w Atlas Copco Polska. Opowiemy Ci także o wartościach naszej firmy.

Chcesz nas poznać? Zaaplikuj, mamy nadzieję, że zobaczymy Cię wkrótce w naszym zespole!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne

Miejsce pracy:

Warszawa i miejscowości położone w odległości 50 km od Warszawy

Atlas Copco to szwedzka firma ze skandynawską kulturą organizacyjną, pełną rodzinnej życzliwości i szacunku dla różnorodności, którą docenia 38 000 naszych pracowników w ponad 90 krajach na świecie. Inwestujemy nie tylko w relacje z naszymi klientami, czy w przyjazne środowisku rozwiązania, ale przede wszystkim w naszych ludzi. Tworzymy miejsce pracy, w którym każdy może rozwijać swoje kompetencje. Co więcej rodzinna atmosfera i elastyczne podejście zapewniają równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Czy wiesz, że każdego roku wykonujemy ponad 1 milion metrów instalacji pneumatycznych o gwarantowanej szczelności, dzięki czemu zmniejszamy globalną emisję CO²?

Inżynier Serwisu, Warszawa