Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

COMTEC 3D Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży i wchodzimy w skład międzynarodowego koncernu metrologicznego, dostarczającego na całym świecie dedykowane systemy pomiarowe 3D wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem inspekcyjnym. Specjalizujemy się we wdrożeniach kompleksowych rozwiązań w tym maszyn pomiarowych CMM oraz zapewnieniu kompleksowych usług serwisowych wraz ze wsparciem technicznym w zakresie oprogramowania i sprzętu.

Z uwagi na szybki wzrost portfolio klientów, poszukujemy do naszego zespołu następującego profesjonalisty:

Zakres zadań:

  • Pierwsza linia pomocy technicznej dla klientów - pierwszy kontakt w sprawie jakichkolwiek problemów dla polskich klientów
  • Naprawy i przeglądy okresowe maszyn pomiarowych bezpośrednio u Klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywna obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie
  • Wsparcie techniczne dla klientów poprzez zdalny pulpit
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami, planowanie wizyt
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Szkolenia w Centrum DEMO oraz u Klienta na miejscu
  • Nadzór nad zapytaniami pochodzącymi od klientów i zapewnienie im sukcesu powodzenia i satysfakcji

Oczekiwania:

  • Znajomość branży
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) - preferowane w zakresie mechatroniki, elektrotechniki oraz elektroniki
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole jak również pracy na samodzielnym stanowisku
  • Dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  • Gotowość do pracy wyjazdowej, dyspozycyjność i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferta:

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole
  • Szeroki zakres samodzielności działania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o solidną podstawę oraz premiowy
  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań biznesowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, z zaznaczeniem nazwy stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne