Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp. kO firmie

  • Serwisowa 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mas Trading Ławski Kropiwnicki Sp. k

Serwisowa 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i integrowanie maszyn pakujących w jeden ciąg pakujący, z uwzględnieniem wymiany sygnałów, nadrzędnych systemów sterowania. Wsparcie działu prowadzenia projektów i praca w dziale serwisu na płaszczyźnie elektromechanicznej, elektrycznej, automatycznej, programistycznej.

  • Obszywanie i modyfikacja szaf elektrycznych w siedzibie Klientów.

  • Prace elektryczne przy montażu linii, prowadzenie przewodów, montaże rozpiętych szaf, modyfikacje istniejących obwodów elektrycznych wraz z tworzeniem dokumentacji.

  • Aktywne uczestnictwo w pracach serwisowych i w zakresie projektów głównie w siedzibie klientów, ale również w biurze, siedzibie wykonawców, producentów.

  • Instalacja, montaż, serwis, modyfikacje maszyn w obiektach przemysłowych

  • Serwisowe prace w zakresie mechaniki, elektryki, automatyki

  • Tworzenie i obsługa protokołów wymiany danych między systemami etykieciarek, baz danych Klienta SAP itp.

Nasze wymagania

  • Faktyczne, najlepiej udokumentowane kilkuletnim doświadczeniem umiejętności prac montażowo-serwisowych w zakresie elektromechaniki i automatyki przemysłowej,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa maszyn zarówno w zakresie wewnątrz szaf elektrycznych, jak i czujników obiektowych. Mile widziane znajomość podstaw prawnych

  • Samodzielność w definiowaniu i realizowaniu zadań

  • Uprawnienia SEP min 1kVE

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu minimum dobrym – swobodna komunikacja werbalna i pisemna w zakresie prac serwisowych,

  • Umiejętność czytania i modyfikowania dokumentacji technicznej

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – minimum 80% czasu pracy w delegacji, wyjazdy służbowe 1-20 dni

Mile widziane

  • Programowanie sterowników Siemens PLC, konieczne kwalifikacje profilujące w kierunku programowania,

  • Znajomość TIA Portal, S7, WinCC

  • Znajomość AutoCAD

  • Znajomość programów do projektowania obwodów elektrycznych,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia do pracy

Działamy na europejskim rynku ponad 20 lat, dostarczając rozwiązania w zakresie pakowania i transportu produktów oraz palet. Nasze kompletne linie pracują od wielu lat w zakładach producentów żywności, napojów, materiałów budowlanych i izolacyjnych.

Przewiń do profilu firmy