Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

GF Machining Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 05 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • uruchamianie nowych maszyn;

  • diagnozowanie usterek, naprawa maszyn;

  • wykonywanie przeglądów okresowych maszyn;

  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie utrzymania oraz użytkowania maszyn.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne. Preferowane kierunki: mechanika, elektryka, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do wyjazdów służbowych;

  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • preferowane zamieszkanie w jednym z województw: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie, śląskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera serwisu obrabiarek CNC;

  • znajomość maszyn elektroerozyjnych (EDM) lub centrów frezarskich;

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • narzędzia pracy, w tym: samochód służbowy, komputer, telefon;

  • bardzo ciekawą pracę u dostawcy renomowanych obrabiarek numerycznych do metalu;

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, spotkania integracyjne;

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy;

  • pracę w stabilnej organizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

GF Machining Solutions Sp. z o.o.

GF Machining Solutions należy do liderów w dziedzinie obrabiarek do obróbki metalu i rozwiązań z zakresu: oprzyrządowania i automatyzacji, digitalizacji oraz usług Customer Services.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.