Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier serwisu

Partner Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Partner Serwis Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu zakładu produkcyjnego

  • Planowanie i nadzorowanie przeglądów, napraw, remontów, diagnoza usterek

  • Planowanie pracy podległego zespołu, delegowanie zadań, nadzór na realizacją prac

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych prac

  • Identyfikowanie, ofertowanie i nadzór nad realizacją prac pozaryczałtowych

  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientem

  • Uzupełnianie dokumentacji technicznej

  • Realizowanie zamówień brakujących części

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, mechanik, mechatronik)

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży serwisowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/brygadą

  • Znajomość i przestrzeganie w działaniu 5S

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP E1, E2, E3, uprawnienia dozorowe będą atutem

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + premia)

  • Pracę na 1 zmianę w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku

  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe, system poleceń pracowniczych)

  • PARTNERską atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Realizujemy projekty dla znanych marek, wspieramy naszych Klientów w ich podstawowej działalności.

Przewiń do profilu firmy