Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Firefly Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie naprawy i konserwacji systemów przeciwpożarowych

  • Przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji

  • Sprzedaż części zamiennych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac

  • 80% czasu pracy w delegacjach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu elektryki

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, automatyki oraz hydrauliki

  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu

  • Komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów z Klientem

  • Otwartość i życzliwość

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność planowania pracy

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Szansę na rozwój zawodowy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

O nas

Firefly Poland Sp.z o.o. jest spółką córką szwedzkiej firmy Firefly AB, która od ponad 45 lat zajmuje się systemami przeciwpożarowymi oraz systemami wykrywania i gaszenia iskier dla przemysłu. W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzenia działań sprzedażowych na rynku krajowym oraz rynkach Europy Środkowo-Wschodniej do naszego biura we Wroclawiu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Serwisu