Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Serwisu

Firefly ABO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firefly AB jest szwedzką firmą z ponad 45-letnim doświadczeniem, która na całym świecie oferuje systemy przeciwpożarowe oraz systemy wykrywania i gaszenia iskier w procesach przemysłowych.

W Polsce posiada kilkuset klientów. W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie naprawy i konserwacji istniejących systemów
  • Przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji
  • Sprzedaż części zamiennych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac
  • 80% czasu pracy w delegacjach

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu elektryki
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do bardzo częstych wyjazdów służbowych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Wymagania dodatkowe:

  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, automatyki oraz hydrauliki
  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
  • Otwartość i życzliwość
  • Orientacja na klienta
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność planowania

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Ogłoszenie archiwalne