Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier serwisu ze znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą doradczą z Niemiec, z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie świadczymy usługi z zakresu audytu, Business Process Outsourcingu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, doradztwa personalnego i consultingu.

    Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z kapitałem zagranicznym, wiodącego partnera portów lotniczych w zakresie rozwiązań stosowanych na lotniskach na całym świecie – poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Porty lotnicze w Niemczech, Polsce i innych krajach europejskich

    Zadania:

    • Uruchomienia, instalacje oraz prace konserwacyjno-naprawcze w zakresie oświetlenia nawigacyjnego pasów startowych oraz systemów dokowania (AVDGS)
    • Usuwanie usterek i dokonywanie napraw na miejscu w europejskich portach lotniczych
    • Współpraca podczas przeprowadzanych testów urządzeń w terenie jak również Factory Acceptance Tests
    • Wsparcie w realizacji projektów
    • Bliska współpraca działami wewnętrznymi firmy
    • Praca w „trybie na wezwanie”
    • Liczne podróże służbowe w kraju i zagranicą

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym – Elektrotechnika, Automatyka lub pokrewne
    • Doświadczenie w pracy z SPS , serwerami oraz systemami sieciowymi
    • Podstawy programowania ( np./ IEC 61131, c/c++, Linux, Windows)
    • Doświadczenie w pracy z rozdzielnicami i napędami
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy kategoria B+E
    • Gotowość odbywania częstych podróży w kraju i zagranicą
    • Wyczucie w kontaktach z klientami i współpracownikami i sposób bycia wzbudzający zaufanie
    • Umiejętność pracy samodzielnej, ale też pracy zespołowej, inicjatywa, elastyczność, kreatywność, wysokie poczucie odpowiedzialności wykonywanych zadań oraz przywiązywanie wagi do jakości

    Nasz klient oferuje:

    • Wszechstronny i interesujący zakres zadań w zespole osób wysoko zmotywowanych, działających w ramach globalnego przedsiębiorstwa
    • Dużą samodzielność i decyzyjność w zakresie wykonywanych zadań
    • Wysokie wynagrodzenie w zależności od zaangażowania i osiąganych wyników

    Aplikacje w języku polskim, zawierające cv oraz list motywacyjny, prosimy przesłać  klikając na aplikuj

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Roedl Outsourcing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Siennej 73, 00-833 Warszawa, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected]  lub na wskazany powyżej adres siedziby.