Logo Pracuj.pl

Inżynier Sieci IP

UPC PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o ciągłość działania usług w sieci szkieletowej oraz dostępowej UPC
  • Analiza i naprawianie problemów dotyczących sieci
  • Planowanie wdrożeń nowych technologii i optymalizowania istniejących rozwiązań sieciowych
  • Wsparcie w procesie obsługi incydentów zgłaszanych przez Klientów
  • Wsparcie innych zespołów UPC w rozwiązywaniu zagadnień związanych z siecią
  • Udział w projektach teleinformatycznych o zasięgu lokalnym i międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu rozwiązań sieciowych, LAN/WAN, protokołów BGP, OSPF, ISIS, MPLS (L3/L2VPN), STP
  • Doświadczenie w konfigurowaniu i praktyczną znajomość urządzeń sieciowych: Cisco ASR 9000, ISR, C9500; Juniper PTX, MX
  • Doświadczenie w administrowaniu, rozwoju, optymalizowaniu sieci IP
  • Zainteresowanie obszarem nowych technologii i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego i chęć pracy w międzynarodowej organizacji
  • Sumienność, dokładność i otwartość na współpracę.
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, w którym dużo się dzieje

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Rabaty na Usługi UPC i Play
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki pakiet benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Karta Multisport

Te umiejętności są dla nas ważne:

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Inżynier Sieci IP, Warszawa