Oferta pracy

Inżynier sieci LAN/WAN

Grupa EurozetO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istnieje od 1993 roku. Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl, a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live - marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Twoje obowiązki:

  • budowa i rozwój sieci WAN (ponad 100 lokalizacji) i LAN w zakresie obsługi ruchu backoffice, streamingu audio, video oraz aplikacji internetowych;
  • monitoring i optymalizacja wydajności infrastruktury sieciowej;
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług sieciowych;
  • zapobieganie awariom;
  • dokumentowanie architektury środowiska sieciowego i wdrażanych rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z sieciami WAN;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym;
  • umiejętność konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi: Mikrotik/Dell/ CISCO/Fortinet (m.in. routery, AP, switche core i dostępowe, UTM);
  • wiedza z zagadnień sieciowych związanych z routingiem (BGP, VRRP, QOS), technologiami VPN, load balancing, multicast, firewalle, DHCP, DNS etc.;
  • znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą;
  • samodzielność, proaktywność i odpowiedzialność za wdrażane rozwiązania sieciowe.

Mile widziane:

  • doświadczenie w administracji systemami Linux lub Windows;
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami chmurowymi.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość rozwoju umiejętności technicznych;
  • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki;
  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy;
  • dużo ciekawych wyzwań :)

Ogłoszenie archiwalne