Oferta pracy

Inżynier Sieciowy

SKK S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań sieciowych LAN/WLAN/WAN

  • Kierowanie i udział w projektach sieciowych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Świadczenie wsparcia technicznego i dyżurów serwisowych

  • Wsparcie techniczne procesu sprzedaży/consulting

  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Rozwój kompetencji w zakresie rozwiązań sieciowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z sieciami LAN/WLAN/WAN

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,

  • Praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń wiodących producentów (preferowane Cisco/HPE/Extreme),

  • Praktyczna znajomość urządzeń i protokołów sieci LAN/WLAN/WAN

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do realizacji wdrożeń wyjazdowych

Mile widziane

  • Certyfikat CCNA lub wyższy

To oferujemy

  • Pełny etat – umowa o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy i zasady współpracy oparte na partnerstwie i szacunku

  • Pracę w zespole otwartym na nowe technologie

  • Uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do lekcji j. angielskiego

  • Duży, darmowy parking dla pracowników

  • Świetną atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

SKK S.A.

Firma SKK S.A. od 30 lat specjalizuje się w optymalizacji i automatyzacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Unikalność naszej oferty polega na kompleksowej odpowiedzi na potrzeby Klientów. W ramach usług sieciowych oferujemy: projektowanie, instalację, utrzymanie sieci, sieci LAN, sieci WLAN, audyty i przeglądy sieci.

Poznaj nasz Zespół

Jako zespół SKK Networks zajmujemy się projektowaniem i wdrożeniami sieci teleinformatycznych (WAN/LAN/WLAN). Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w rozwiązaniach sieciowych. To, co nas łączy, to pasja do nowych technologii, pracy z Klientem i interesującymi projektami.

Przewiń do profilu firmy