Oferta pracy

Inżynier sieciowy

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Marii Konopnickiej 3

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Administracja urządzeniami sieciowymi (routery, przełączniki, firewall-e)

  • Planowanie oraz nadzór nad rozwojem infrastruktury sieciowej

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru sieci

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania routerami oraz przełącznikami

  • Znajomości technologii sieciowych (MPLS w tym L3VPN, L2VPN, LDP)

  • Znajomość protokołów routingu dynamicznego (OSPF, BGP)

  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów sieciowych

Mile widziane

  • Certyfikat Cisco CCNA / CCNP

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem.

  • Udział w projektach IT na rzecz Grupy TAURON.

  • Elastyczne systemy czasu pracy nastawione na zachowanie równowagi życia zawodowego i prywatnego.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony) na stanowisku Specjalisty lub Starszego Specjalisty ds. rozwoju sieci i usług.

  • Dostęp do platformy elearning

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • Taryfa pracownicza (pomniejszenie rachunków za energię elektryczną)

  • Akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • taryfa pracownicza na energię elektryczną

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy