Inżynier Sieciowy (w Dziale Realizacji)

  • Mysłowice, Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-19
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-11-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende S.A. jest jedną z wiodących polskich firm informatycznych, notowaną na GPW od 2012 r., posiadającą 25 lat doświadczenia w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów IT. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu infrastruktury informatycznej, integracji sieciowej, outsourcingu IT, cloud computingu i cyberbezpieczeństwa. Jako Grupa Kapitałowa, kierujemy dedykowaną ofertę m.in. do telekomunikacji, jednostek administracji publicznej, sektora medycznego, branży energetycznej i rynku multimedialnego.

    Odwiedź nas i dowiedz się więcej na www.atende.pl

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Inżynier Sieciowy
    (w Dziale Realizacji)
    Miejsce pracy: Katowice, Mysłowice

    Kandydat na inżyniera sieciowego powinien posiadać wiedzę lub certyfikat na poziomie CCNP w obszarze Routing & Switching, Security lub Data Center. Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w pracy z sieciami, które będą potrafiły od razu podjąć się bieżących wdrożeń obejmujących produkty Cisco (routery/przełączniki bazujące na oprogramowaniu IOS, przełączniki Data Center serii Nexus, Firewall seria ASA/FirePower), F5 (funkcjonalność LTM) i inne.

    Na tym stanowisku podstawowe obowiązki to między innymi:

    • realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu rozwiązań sieci i bezpieczeństwa IT;
    • projektowanie rozwiązań technicznych;
    • analizowanie i opiniowanie projektów budowy i modernizacji rozwiązań IT;
    • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego jako ostatnia linia wsparcia serwisowego;
    • kontakt z klientem.

    Poszukujemy osób:

    • z praktyczną znajomością zagadnień technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych rodziny IP) oraz zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi (LAN, WAN, bezpieczeństwo sieciowe, sieci bezprzewodowe);
    • z bardzo dobrą znajomością protokołu TCP/IP;
    • z udokumentowaną wiedzą na poziomie Cisco CCNP (mile widziane CCNP w obszarze Routing & Switching, Security lub Data Center) lub równoważną;
    • z dobrą znajomością języka angielskiego;
    • dyspozycyjnych;
    • z umiejętnością komunikacji i współpracy w zespole;
    • z umiejętnością pracy pod presją czasu.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami informatycznymi;
    • odpowiedzialną pracę w zgranym zespole;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji technicznych;
    • pakiet socjalny.

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atende S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Atende S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 86. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.