Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sieciowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynacon Sp. z o.o.

    Dynacon to międzynarodowy zgrany zespół ludzi ceniących wiedzę i doświadczenie. Zajmujemy się obszarami bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa, analityki procesowej, komunikacji cyfrowej, opracowywaniem systemów sterowania, sieciami IT oraz OT.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Ogólny opis stanowiska:

    • Realizacja projektów sieciowych oraz bezpieczeństwa w infrastrukturze klienta,
    • Konfiguracja oraz wdrożenie rozwiązań dla transmisji danych oraz bezpieczeństwa w sieciach przemysłowych i ICT, z pełnym wykorzystaniem SDN (Software Defined Network)
    • Utrzymanie oraz optymalizacja infrastruktur sieciowych OT, w tym monitoring, identyfikację i reakcje na zauważone zagadnienia oraz zagrożenia,
    • Rozwiązywanie zagadnień zgłaszanych przez klientów oraz powstałych podczas realizacji projektów,
    • Komunikacja i współpraca z dostawcami, klientami, członkami zespołu w celu doboru odpowiedniego rozwiązania oraz w celu eliminacji problemów,
    • Analiza istniejących infrastruktur sieciowych OT cechujących się bardzo wysoką dostępnością,
    • Wdrażanie rozwiązań własnych firmy Dynacon w zakresie systemów cyberbezpieczeństwa przemysłowego,
    • Przygotowanie oraz utrzymanie dokumentacji projektowej,
    • Wsparcie procesu marketingowego oraz handlowego w zakresie merytorycznym dotyczącym transmisji danych oraz bezpieczeństwa,
    • Udział w seminariach i konferencjach organizowanych przez firmę oraz partnerów.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości technologii sieciowych, zagadnień z zakresu routingu (protokoły routingu bramy wewnętrznej oraz zewnętrznej, VRF, PBR, InterVlan Routing, protokoły bramy redundantnej, etc)  oraz przełączania (protokoły nadmiarowości, VLAN’y, prywatne VLAN’y, kontrola zasad dostępu, etc),
    • Doświadczenie w konfiguracji urządzeń aktywnych sieci, w tym podstawowych rozwiązań bezpieczeństwa,
    • Umiejętności rozwiązywania problemów, zapewniając wysoką dostępność sieci oraz zadowolenie klientów,
    • Umiejętności myślenia analitycznego oraz procesowego,
    • Umiejętności skryptowania i programowania w TCL/Python,
    • Doświadczenia w realizacji projektów w różnorodnych środowiskach sieciowych segmentów IT/OT,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu,
    • Umiejętności pracy wielozadaniowej,
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Dyspozycyjności,
    • Chęci ciągłego rozwoju, nauki, zdobywania nowego doświadczenia,
    • Umiejętności interpersonalnych.

    Mile widziane:

    • Certyfikaty poświadczające kwalifikacje na poziomie CCNP lub równoważnym,
    • Umiejętności programistyczne w dowolnym języku klasy Python
    • Znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej dynamicznej firmie z branży komunikacji oraz bezpieczeństwa IT/OT będącej producentem systemów cyberbezpieczeństwa przemysłowego,
    • Pracę w projektach oraz zespole pozwalającym na zdobycie ogromnego doświadczenia,
    • Prace wymagającą dużego zaangażowania oraz chęci ciągłego rozwoju, w zamian za co oferujemy niepowtarzalne doświadczenie, możliwość eksperckiego poznania technologii sieciowych oraz bezpieczeństwa, jak również ogromną satysfakcję z osiąganych sukcesów,
    • Intensywne szkolenia w zakresie komunikacji cyfrowej i bezpieczeństwa systemów wymiany danych,
    • Uczestnictwo w nowatorskich, interesujących, odpowiedzialnych projektach  oraz możliwości poznawania wielu ludzi podczas współpracy z naszymi klientami,
    • Realizacja projektów dla największych spółek krajowych i zagranicznych,
    • Możliwość bezpośredniej współpracy technologicznej z naszymi parterami Siemens, Cisco, Alien Vault, Visual Paradigm, Asus. (uzależnione od efektów pracy)
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych konferencjach oraz seminariach,
    • Możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach pozwalających na rozwijanie nowych umiejętności,
    • Możliwość wpływu na rozwój nowych technologii,
    • Możliwość zwiększania zarobków (związane jest to z efektami pracy)
    • Możliwość awansu w firmie (związane jest to z efektami pracy)
    • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dynacon Sp. z o.o. z siedzibą we Wroclawiu przy ul. Kwiatkoskiego 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Dynacon Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocłąwiu przy ul. Kwiatkowskiego 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.