Inżynier Spawalnik

HRK S.A.O firmie

  • Dzierżoniów

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lat temu
  • Specjalista
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się amerykańskiej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Dzierżoniów

Zadania:

  • usprawnianie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji i produktów;
  • nadzór nad rozwojem nowych produktów i stałe ich ulepszanie;
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu procesu produkcji, instrukcji dot. wyposażenia stanowisk, aktualizowanie obowiązujących procedur;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • udział w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość mechaniki i budowy maszyn;
  • doświadczenie związane z naprawami i modyfikacją maszyn i urządzeń;
  • wiedza praktyczna z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów produkcyjnych;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Inżynier spawalnikNumer ref.: 22217

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy