Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier spawalnik

NDIO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ełk, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

NDI Energy Sp. z o.o. jest częścią grupy NDI specjalizującej się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki, hydrotechniki.

Główną działalność NDI Energy Sp. z o.o. stanowią wykonawstwo, modernizacja i remonty rurociągów przesyłowych.

Inżynier spawalnikNumer ref.: PR/IS/0720

ZAKRES ZADAŃ

  • praca w systemie zarządzania inwestycją budowlaną – w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • nadzorowanie przebiegu procesu spawania
  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót spawalniczych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • ścisła współpraca z głównym spawalnikiem, kierownikiem budowy i kierownikiem robót
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • udział w przygotowaniu dokumentacji spawalniczej (dzienniki spawania, dzienniki cięcia, dzienniki napraw etc.)

PROFIL KANDYDATA

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • uprawnienia EWS – warunek konieczny
  • praktyczna znajomość programów MS OFFICE i AUTO CAD
  • inicjatywa w działaniu, orientacja na ciągły rozwój
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

OFERTA:

  • umowa o pracę
  • Akademia NDI (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)
  • karta
    multisport
  • opieka
    medyczna
  • ubezpieczenie
    grupowe
  • fundusz
    socjalny
  • imprezy
    integracyjne
  • elastyczny
    czas pracy
  • mikołajki
    dla dzieci
  • wysokie standardy BHP (Jesteśmy członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa
    w Budownictwie)
  • wspieramy kulturę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne