Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Spawalnik

Buster GFC Sp. z o.o.

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zadania na stanowisku Inżynier Spawalnik:

  • prowadzi nadzór procesu spawania zgodnie z wymaganiami norm PN-EN ISO 3834-2 i PN-EN ISO 15085

  • nadzoruje operacje produkcyjne dotyczące spawania oraz wszystkie czynności związane ze spawaniem, zgodnie z zadaniami Głównego nadzoru spawania

  • podejmuje działania mające na celu optymalizację i usprawnienie produkcji oraz kooperacji w zakresie wyrobów spawanych i półfabrykatów do nich

  • wyjaśnia szczegółowe kwestie technologiczne związane z produkcją i zapewnieniem jakości

  • współpracuje z innymi działami firmy w zakresie produkcji i technologii spawania

  • współpracuje w zakresie opracowania norm czasowych dla produkcji elementów metalowych

  • utrzymuje stały nadzór nad zapewnieniem efektywnego wykorzystania potencjału pracy i kooperacji.

  • Zadania dodatkowe:

  • przestrzeganie ustalonego w firmie zintegrowanego systemu zarządzania

  • znajomość i przestrzeganie obowiązujących regulaminów procedur i instrukcji

  • przestrzeganie norm współżycia i współpracy oraz kultury miejsca pracy

  • rzetelne i sumienne wykonywanie pracy

  • dbałość o interesy przedsiębiorstwa, jego mienie

  • wykazywanie inicjatywy dla ciągłej poprawy jakości i warunków i organizacji pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),

  • znajomość zasad rysunku technicznego,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • obsługa programów biurowych – szczególnie arkusza kalkulacyjnego,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne.

To oferujemy

  • pracę w ciekawym środowisku zawodowym łączącym różne technologie wytwarzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Stworzyliśmy naszą Firmę z pasji do tworzenia przedmiotów. Od samego początku nasza produkcja związana była z laminatami poliestrowo-szklanymi. Ciągłe doskonalenie procesu technologicznego, budowanie zespołu fachowców, a przede wszystkim umiejętność radzenia sobie z zaspokajaniem zmieniających się potrzeb Klientów spowodowały, że staliśmy się partnerem największych producentów pojazdów szynowych i samochodowych w Polsce i w Europie.

Więcej informacji o nas i naszej Firmie znajdziesz: http://bustergfc.pl