Inżynier Specjalista ds. Automatyzacji i Digitalizacji Procesów Produkcyjnych

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

STENA Recycling Sp. z o.o.

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Na nowo tworzone stanowisko poszukujemy specjalisty w dziedzinie automatyzacji i digitalizacji procesów produkcyjnych do świeżo stworzonego Działu Usprawnień i Rozwoju Operacji. Nowy dział w codziennej pracy skupia się na poszukiwaniu rozwiązań technologicznych i optymalizacji pozwalających zwiększyć wydajność procesów oraz obniżyć koszty.

Najważniejsze zadania na nowym stanowisku to:

• koordynowanie projektów powiązanych z automatyzacją i digitalizacją procesów operacyjnych i innych

• mapowanie procesów produkcyjnych pod kątem ograniczenia lub wyeliminowania pracy manualnej

• uczestnictwo w opracowywaniu specyfikacji technicznych do maszyn i urządzeń

• opracowywanie z zespołami projektowymi analizy szans i ryzyka do prowadzonych projektów

• poszukiwanie dostawców aplikacji i nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyzacji i digitalizacji procesów produkcyjnych

• kooperacja, benchmarking i wymiana doświadczeń oraz praktyk na poziomie kraju i grupy Stena Metall

• bieżące wsparcie użytkowników systemów, koordynacja testów, prowadzenie warsztatów i szkoleń

• bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w planowaniu, koordynowaniu i nadzorowaniu prac w zakresie usprawniania i optymalizacji procesów w tym automatyzacja lub digitalizacja procesów
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie i inżynieria produkcji, optymalizacja procesów, automatyka, budowa maszyn)
  • znajomość zagadnień z dziedziny automatyki i digitalizacji/cyfryzacji w obszarze produkcji
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na wspólne realizowanie celów
  • praktyczne umiejętności czytania rysunków oraz schematów technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikacją w międzynarodowych zespołach projektowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych w związku z realizowanymi projektami (cyklicznie oddziały na terenie Polski, sporadyczne wyjazdy do krajów Steny)

Mile widziane

  • znajomość metod doskonalenia procesów, zarządzania procesami i zarządzania projektami
  • znajomość dyrektywy maszynowej

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego, laptop, smartfon
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia medycznego oraz na życie, karty sportowej
  • szkolenia i kursy finansowane przez firmę
  • współtworzenie nowego działu w firmie
  • udział w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych na poziomie grupy Stena Metall
  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Re-creating the future

Jednym z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia wpływu na środowisko jest wykorzystanie w produkcji materiałów pochodzących z recyklingu zamiast naturalnych surowców Ziemi. Dzięki temu nie marnujemy zasobów nieodnawialnych, oszczędzamy energię i redukujemy emisję CO2.

W Stena Recycling zbieramy i poddajemy recyklingowi nawet złożone produkty – baterie, pojazdy, tworzywa sztuczne czy sprzęt elektroniczny. Dzięki naszym rozwiązaniom szybko i precyzyjnie oddzielamy poszczególne rodzaje materiałów i oczyszczamy je. Obecnie odzyskujemy różne surowce w większych ilościach niż kiedykolwiek wcześniej.

Dowiedz się więcej: https://www.stenarecycling.pl/re-creating-the-future/

Inżynier Specjalista ds. Automatyzacji i Digitalizacji Procesów Produkcyjnych, Grójecka 208, Ochota, Warszawa