Logo Pracuj.pl

Inżynier - Specjalista ds. oczyszczalni ścieków

Wilo Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług serwisowych na potrzeby klientów z branży wodno-kanalizacyjnej
  • Reprezentowanie i odwiedzanie klientów z branży wodno-kanalizacyjnej (wodociągi, gminy)
  • Czynny udział w postępowaniu przetargowym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Koordynacja prac podwykonawców
  • Doradztwo techniczne i ofertowanie produktów i usług
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria sanitarna, mechanika i budowa maszyn, budownictwo)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy – technolog oczyszczania ścieków lub pokrewne – projektowe lub praktyczne
  • Mile widziane uprawnienia projektowe branży sanitarnej
  • Umiejętność obsługi programów CRM, AutoCad, Outlook, Pakiet Office (Word, Excel)
  • Język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz podnoszenia kompetencji w wyniku współpracy z doświadczonymi Inżynierami i Kierownikami Projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym Zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiety benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport,
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
  • Auto służbowe również do celów prywatnych: VW Golf Variant oraz pozostałe narzędzie takie jak telefon (iPhone), laptop (Dell).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Wilo Polska Sp. z o.o.

Jak możemy sprawić, aby świat stał się lepszym miejscem? Miejscem, w którym kolejne pokolenia żyją w harmonii z naturą. Miejscem, w którym wszyscy mają jednakowy dostęp do zasobów naturalnych. Tworzymy technologie i kompleksowe rozwiązania, zapewniamy wsparcie i niezawodność, napędzamy innowacyjność. Nasza planeta potrzebuje ludzi, którzy inspirują innych. Dołącz do nas!

Inżynier - Specjalista ds. oczyszczalni ścieków, Kraków