Oferta pracy

Inżynier specjalista ds. projektów i budów

HILTI

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jako Konsultant ds. Projektów będziesz odpowiedzialny/a za kreowanie standardów technicznych z użyciem produktów i rozwiązań HILTI oraz sprzedaż usług i produktów Hilti takich jak: oprogramowanie, szkolenia kotwowe czy testy na budowę. Będziesz miał/a okazję do współpracy z biurami projektowymi, implementacji rozwiązań Hilti w projektach oraz wykonywania specyfikacji naszych produktów. Twoim zadaniem będzie również tworzenie i rozwój relacji z kluczowymi klientami oraz szeroko pojęta sprzedaż produktów technicznych, zarówno u klientów, jak i na budowach.

W Hilti będziesz mieć możliwości rozwoju takie jak w dużej korporacji, przy tym zachowując pełną samodzielność i niezależność.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane (poziom minimum inżynier)

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie i/lub w biurze projektowym

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • znajomość AutoCAD na poziomie min. dobrym

  • znajomość lokalnego rynku budowlanego

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i zrozumienia potrzeb rynku

To oferujemy

Zapewnimy Ci wszystkie szkolenia niezbędne do jak najlepszego realizowania zadań i dostaniesz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy. Dołączysz do zespołu, w którym panuje koleżeńska atmosfera, a w swojej codziennej pracy będziesz raportować do Team Leadera.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

HILTI

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne elektronarzędzia, oprogramowanie i usługi dla profesjonalistów z branży budowlanej na całym świecie. Jesteśmy dumni z liczącego 80 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy pionierskich produktów i innowacyjnych usług Hilti. Nasza firma, zatrudniająca ponad 30 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę zawodową.

Zespół Hilti w Polsce tworzy ponad 520 osób o różnorodnych talentach i zainteresowaniach. Znajdziesz u nas fantastycznych ludzi, którzy niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, osobowości czy doświadczenia łączy wspólna pasja i zaangażowanie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Wydaje Ci się, że Hilti to typowo męski świat? Nic bardziej mylnego- co trzecia osoba zatrudniona w Hilti Polska to kobieta (co piąta w sprzedaży bezpośredniej).

Dołącz do zespołu, który nie tylko osiąga ponadprzeciętne wyniki, ale przede wszystkim wzajemnie troszczy się o siebie i najzwyczajniej w świecie bardzo się lubi. Nie musisz wierzyć nam na słowo- aplikuj, poznaj nas osobiście i poczuj tę atmosferę na własnej skórze!

Klikając aplikuj, zostaniesz przekierowany do naszego formularza rekrutacyjnego, gdzie zostaniesz poproszony o podstawowe dane oraz hasło. Dowolnie wybrane przez Ciebie hasło pozwoli Ci założyć konto w naszym systemie rekrutacji. Dzięki temu będziesz mógł w razie potrzeby edytować podane informacje oraz aplikować na kilka różnych stanowisk w Hilti.