Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Specjalista ds. Reklamacji

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "KONSBUD" W LUBLINIE sp. z o.o.

  • Niemce (pow. lubelski)

    Niemce (pow. lubelski), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, umożliwiające bezproblemowe odzyskiwanie należności kaucyjnych,

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej reklamacji z inwestorami, podwykonawcami oraz klientami Spółki,

  • Przeprowadzenie wizji lokalnych na zrealizowanych inwestycjach,

  • Analiza i ocena zasadności zgłaszanych reklamacji przez klientów,

  • Nadzór nad usunięciem usterek i dokumentacją potwierdzającą zrealizowanie reklamacji,

  • Nadzór nad pracownikami dokonującymi napraw reklamacyjnych,

  • Składanie propozycji płatnego usunięcia usterek (nie podlegających gwarancji) w sytuacji gdy wynikają one z eksploatacji a nie wady wykonawstwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności budowlanej, w tym także absolwenci nie posiadający jeszcze uprawnień budowlanych,

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP i ppoż.,

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacji werbalnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

  • Dobra umiejętność obsługi programów MS Office,

  • Dodatkowym atutem umiejętność obsługi programu: AutoCad,

  • Przedsiębiorczość i koncentrowanie na cel,

  • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku oraz rozwiazywania problemów,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia ambitnego wyzwania zawodowego,

  • Możliwość nabywania i rozwijania cennych kompetencji i doświadczeń zawodowych,

  • Szeroki zakres samodzielności w pracy,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - w oparciu o umowę o pracę,

  • Solidne wynagrodzenie - składające się z podstawy oraz systemu premiowego,

  • Kompleksowe wyposażenie stanowiska w narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowym,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

Przedsiębiorstwo Budowlane KONSBUD z sukcesami funkcjonuje ma rynku od 30 lat. Przez ten czas wybudowaliśmy lub zmodernizowaliśmy wiele obiektów bankowych, przemysłowych, budownictwa mieszkalnego, stacji paliwowych oraz innych budynków użyteczności publicznej. Prowadzany działalność w charakterze Generalnego Wykonawcy oraz Generalnego Realizatora Inwestycji. Wykonujemy w pełnym zakresie roboty budowlano-montażowe i instalacyjne. Specjalizujemy się także w pracach inżynierskich i drogowych. Prowadzimy remonty, rozbiórki, roboty antykorozyjne i zabezpieczające oraz konserwacje zabytków w pełnym zakresie.

Przewiń do profilu firmy