Oferta pracy

Inżynier - Specjalista ds. Rozwoju Produktów

PACCOR Polska Sp. Z O.O. O firmie

  • Siemianowice Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O NAS

Grupa PACCOR® specjalizuje się w produkcji sztywnych cienkościennych opakowań z tworzyw sztucznych i jest wiodącym producentem opakowań w Europie centralno-wschodniej. W skład dywizji wchodzi obecnie 11 fabryk w Europie i Stanach Zjednoczonych.

PACCOR Polska Sp. z o.o., posiadająca dwa zakłady produkcyjne w Polsce, aktualnie poszukuje Kandydata/tki na stanowisko:

Inżynier - Specjalista ds. Rozwoju ProduktówNumer ref.: NPD/2020

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie opakowań przy wykorzystaniu programów CAD 3D/ SOLID WORKS;
  • wdrażanie nowych produktów zgodnie z systemowymi i działowymi procedurami ISO;
  • realizacja projektów w zakresie rozwoju nowych produktów oraz optymalizacji istniejących;
  • współpraca z jednostkami Grupy PACCOR w zakresie projektów grupowych i lokalnych;
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz w ramach prowadzonych projektów i zakresu obowiązków.

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie techniczne;
  • doświadczenie w zakresie kierowania projektami;
  • umiejętność modelowania w systemach CAD 3D (SolidWorks itp.) będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziana wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej i rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • pracę pełną wyzwań dynamicznym zespole;
  • udział w międzynarodowych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Prosimy wszystkich zainteresowanych aplikowaniem na w/w stanowisko o złożenie CV w Dziale Kadr PACCOR Polska lub przesłanie za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie korespondencji prosimy podać numer referencyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR POLSKA SP. Z O.O. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora.
Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy