Inżynier - Specjalista ds. wycen prefabrykatów z językiem niemieckim o profilu handlowym

Pebek Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen i ofert prefabrykatów betonowych na bazie specyfikacji klienta
  • doradztwo w doborze i zastosowaniu produktów na etapie koncepcyjnym, projektowym i wykonawczym,
  • współpraca z Działem Produkcji oraz obsługa posprzedażowa klienta,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec
  • kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi
  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • raportowanie działań

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dobry kontakt z klientem
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę- pełny etat
  • narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • stałe wynagrodzenie plus wysokie premie od osiągniętych wyników
  • możliwość pracy hybrydowej, ubezpieczenia grupowe, system szkoleń, pakiet socjalny

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pebek i planowaną ekspansją na rynki zagraniczne poszukujemy:

Inżyniera/Specjalistę ds. wycen prefabrykatów z językiem niemieckim o profilu handlowym

Inżynier - Specjalista ds. wycen prefabrykatów z językiem niemieckim o profilu handlowym, Świdnica