Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier/Specjalista Działu Utrzymania Ruchu

Alteams Poland Sp z o.o.

  • Abrahama 10, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Abrahama 10

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej, usuwanie awarii, naprawy i usuwanie usterek, diagnostyka, zapewnienie wsparcia technicznego i podnoszenie niezawodności parku maszynowego,

  • Analiza awarii i doprowadzanie do eliminowania ich przyczyn /analizy 5WHY/,

  • Opracowywanie technicznych wskaźników KPI – UpTome, MTTR, MTBF,

  • Tworzenie tygodniowych, miesięcznych i rocznych raportów Utrzymania Ruchu,

  • Planowanie, harmonogramowanie i koordynowanie prac działu,

  • Planowanie i konserwacji, przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami i dokumentacją techniczną, otwieranie zleceń w CMMS, prowadzenie rejestru maszyn,

  • Kontrola i rozliczanie wykonania prac przeglądowych i konserwacyjnych,

  • Nadzór i administrowanie nad zleceniami pracy i ich rozliczanie: CMMS /awarie, przeglądy, usterki, modernizacje/ karty przeglądowe,

  • Opracowywanie instrukcji przeglądowych i konserwacyjnych – listy kontrolne, pracochłonność, części zamienne i materiały – aktualizowanie,

  • Przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji stanowiskowych dla maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu,

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi,

  • Zgłaszanie i tworzenie zapotrzebowania na zakup narzędzi, części zamiennych do maszyn i materiałów eksploatacyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania na pracę serwisów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe inżynierskie,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • Znajomość zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki oraz hydrauliki siłowej,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane uprawnienia SEP, dobra znajomość rysunku technicznego.

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć w pracy oraz posiadanego doświadczenia,

  • Pakiet medyczny dla pracowników, karty programu Multi Sport,

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,

  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,

  • Samodzielność w działaniu /możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online na platformie Teams z wybranymi kandydatami

2

spotkanie w siedzibie firmy w Lęborku

3

podpisanie listu intencyjnego

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu „Pracuj” lub na adres firmy:

UL. Abrahama 10, 84-300 Lębork

Alteams Poland to lokalny przedstawiciel globalnej firmy i stabilny partner biznesowy. Zajmujemy się odlewem i produkcją części aluminiowych głównie dla przemysłu telekomunikacyjnego, mechatronicznego oraz sektora automotive w segmencie pojazdów elektrycznych. Niezmiennie od 2014 roku Alteams prężenie rozwija się dla swoich klientów, wkraczając na coraz to nowsze rynki i inwestując w nowoczesną technologię.

Przewiń do profilu firmy