Oferta pracy

Inżynier / Specjalista Elektryk

STENA Recycling Sp. z o.o.O firmie

  • Wschowa

    Wschowa, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie i realizacja projektu recyklingu baterii litowo-jonowych

  • koordynowanie procesu przetwarzania baterii

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa

  • ścisła współpraca ze spółkami Stena Recycling w Szwecji i Norwegii

  • rozwój relacji biznesowych z Klientami

  • współpracę z pozostałymi zespołami w celu realizacji planów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • zdobyłaś/eś wykształcenie o profilu elektryk/technolog przetwarzania/inżynieria produkcji

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej

  • masz ważne uprawnienia SEP do 1kV

  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim

  • umiesz przygotowywać analizy, kalkulacje, raporty

  • masz ważne uprawnienia na wózek widłowy

  • znasz podstawowe narzędzia Lean Management i z nich korzystasz

  • cechują Cię przedsiębiorczość, nastawienie na współpracę i dokładność

  • sprawnie posługujesz się programami MS Office (Excel, Outlook)

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody

  • Udział w tworzeniu i rozwoju unikatowego centrum recyklingu baterii

  • Szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • Międzynarodowa współpraca w grupie Stena Metall

  • Profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • Karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień