Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier - Specjalista Jakości Customer Service

  • śląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    INŻYNIER / SPECJALISTA JAKOŚCI CUSTOMER SERVICE

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie i rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami klienta;
    • Organizowanie i udział w spotkaniach z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych i rozwoju systemu zarządzania jakością;
    • Aktywne uczestnictwo w auditach Klienta;
    • Zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz wymagań Klienta;
    • Podejmowanie działań korygujących wynikających z audytów Klienta oraz inicjowanie działań zapobiegawczych;
    • Zarządzanie procesem reklamacyjnym oraz przekazywanie specyficznych wymagań klienta;
    • Współpracę z innymi działami w zakresie realizowanych projektów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
    • Bardzo dobra znajomość MS Office;
    • Umiejętności organizacyjne;
    • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
    • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku;
    • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki).

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV
    poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    bottom