Inżynier - Specjalista

Kulikowska & Kulikowski sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Renomowana Kancelaria, specjalizująca się w sprawach z zakresu Własności Intelektualnej

Opis stanowiska:

  • opracowywanie zgłoszeń patentowych w zakresie mechaniki, automatyki, elektroniki;
  • tłumaczenie lub weryfikacja tłumaczenia opisu patentowego z języka niemieckiego;
  • poszukiwania w bazach międzynarodowych rozwiązań w zakresie mechaniki, automatyki,  , elektroniki;
  • opiniowanie i doradztwo w zakresie rozwiązań dotyczących mechaniki, automatyki, elektroniki .

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • bardzo dobra znajomość mechaniki;
  • mile widziana znajomość elektroniki;
  • wyższe wykształcenie w zakresie mechaniki, automatyki lub robotyki;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność poszukiwania w internetowych bazach danych.
  • praktyka w pracy w kancelarii rzecznikowskiej – mile widziana;

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • umowę o pracę,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • bardzo dobrą lokalizację biura, w samym centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy