Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży (aparatura konrolno – pomiarowa)

DTH Selection O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Naszym klientem jest globalny, wiodący producent aparatury kontrolno – pomiarowej. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
Inżynier Sprzedaży

Obowiązki:

  • Regularne kontakty z klientami typu: end user, integrator, OEM w zakresie doboru oraz sprzedaży aparatury kontrolno – pomiarowej.
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza potrzeb i proponowanie optymalnych rozwiązań.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy.
  • Raportowanie aktywności (CRM).
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, wyższe w zakresie elektrotechniki, automatyki, energetyki lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży/obsługi klienta.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęć dalszego rozwoju i zdobywania kompetencji w zakresie sprzedaży w branży AKPiA.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa (UoP plus system premiowy).
  • Narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Opieka medyczna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne