Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier sprzedaży APLIXCOM SCADA-MES

Aplixcom Solution sp. z o.o. sp.k.

  • Józefa Marcika 12, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Józefa Marcika 12

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązanie kontaktów z osobami decyzyjnymi w firmach produkcyjnych

  • Analiza potrzeb Klientów

  • Prezentacja systemu APLIXCOM SCADA-MES z uwzględnieniem potrzeb Klientów

  • Sprzedaż systemu APLIXCOM SCADA-MES

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Zrozumienie potrzeb naszych Klientów

  • Konsekwentne dążenie do celu

  • Bycie przekonywującym

  • Doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Interesujące wyzwania i projekty

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Motywujący system premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego na stanowisko kierownicze

  • Dostęp do najnowszej technologii

  • Profesjonalne szkolenia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze

  • Samochód służbowy do wyłącznej dyspozycji

  • Pakiet usług lekarskich w Luxmed

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • platforma e-learningowa

  • karta multisport

Firma Aplixcom Solutions tworzy i oferuje autorski system informatyczny Aplixcom SCADA-MES do zarządzania produkcją w zakładach, który został bardzo dobrze przyjęty na rynku.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i za granicą, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają poprawę swoich wyników.

Ze względu na rozwój naszej firmy, do naszego zespołu poszukujemy osoby, która fascynuje się narzędziami IT w przemyśle, umie nawiązywać i utrzymać dobre kontakty, chce rozwijać się w zakresie oferowania i sprzedaży takiego systemu dla firm w Polsce oraz mieć wpływ na jego dalszy rozwój. Osoba ta powinna rozumieć problematykę naszych Klientów, wychodzić im naprzeciw, mieć analityczny, otwarty umysł i być po prostu rzeczowym handlowcem.

Jesteśmy fajną, doświadczoną grupą specjalistów. Z nami możesz stale rozszerzać swoje umiejętności. Pracujemy w systemie Scrum, mamy kameralne biuro i dbamy o jasną i przyjazną atmosferę.

Przewiń do profilu firmy