Oferta pracy

Inżynier sprzedaży (Automatyka przemysłowa)

Mitsubishi Electric Europe

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnego budżetu sprzedaży,

  • planowanie, odbywanie wizyt handlowych na powierzonym obszarze, aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów,

  • prognozowanie i tworzenie planów sprzedażowych,

  • przygotowywanie ofert, prezentacja rozwiązań, negocjacje warunków handlowych,

  • wsparcie koncepcyjne i rozwój biznesowy klientów,

  • samodzielne budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientami w oparciu o standardy zgodne z polityką firmy,

  • wsparcie techniczne klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie prowadzonych projektów,

  • prowadzenie prezentacji i aktywne uczestnictwo w targach, konferencjach, seminariach, webinariach oraz warsztatach technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne),

  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • znajomość branży z obszaru automatyki przemysłowej i robotyki,

  • doświadczenie w sprzedaży B2B oraz łatwość w pozyskiwaniu nowych kontaktów,

  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • proaktywna postawa, umiejętność kreatywnego myślenia i pracy w zespole,

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,

  • premię uzależnioną od wyników i realizacji zadań,

  • dużą samodzielność w działaniu, możliwość współpracy z kluczowymi klientami firmy,

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy również do użytku prywatnego,

  • regularne szkolenia techniczne i handlowe,

  • stały rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne oraz dostęp do platformy SalesOn,

  • bogaty pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • system kafeteryjny