Oferta pracy

1

Inżynier sprzedaży (Automatyka przemysłowa)

Mitsubishi Electric EuropeO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 28 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Odwiedzasz zakłady produkcyjne i zauważasz szansę optymalizacji procesów

  • Dzielisz się swoją wiedzą i zapalasz klientów do automatyzacji, robotyzacji

  • Prowadzisz rozmowy z automatykami, służbami utrzymania ruchu i kierownictwem zakładów przemysłowych

  • Wiesz jak obliczyć kosz produkcji

  • Umiesz doradzić kiedy lepiej użyć cobota, a kiedy robota

  • Optymalizacja procesu wytwarzania opakowań nie jest Ci

  • Prowadzisz projekty i odpowiadasz za sprzedaż rozwiązań Mitsubishi Electric

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika)

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera sprzedaży, inżyniera procesu, inżyniera ds. inwestycji

  • Orientacja na cel sprzedażowy

  • Wysoka zdolność współpracy

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Znajomość jednej z metodologii prowadzenia projektów

  • Bardzo dobra opinia wśród klientów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Premie kwartalne (za wynik indywidualny oraz wynik zespołu w regionie)

  • Ścieżkę szkoleń technicznych, produktowych, a w praktyce cotygodniowe spotkania z działem technicznym i marketingu

  • Szkolenia rozwojowe np: rozwój kompetencji z sztuki prezentacji, negocjacji, komunikacji a to wszystko dzięki szkoleniom wyjazdowym oraz platformie szkoleniowej

  • Zróżnicowane zadania - tworzenie koncepcji rozwiązania, dobory techniczne, spotkania, webinaria z różnymi branżami od automotive przez food& beverage po life science

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • telefon służbowy

  • komputer służbowy

Mitsubishi Electric Europe

Pracujemy na co dzień w 12 osobowym teamie, każdy z nas jest inżynierem najczęściej po automatyce, robotyce czy elektrotechnice .

Szefem regionu południowego jest manager z 15 letnim doświadczeniem. Paweł zaczął swoją karierę od stanowiska inżyniera wsparcia działu sprzedaży, następnie przeszedł ścieżkę kariery przez stanowisko inżyniera sprzedaży do stanowiska managera regionu. Dziś tak samo promuje swoich ludzi.

Wiedza techniczna jest podstawą naszej pracy, dlatego że klienci z którymi rozmawiamy poszukują wiedzy eksperckiej, a my podczas wizyt staramy się doradzić jak procesy można optymalizować .

Rozmawiamy z naszymi klientami na każdym szczeblu: automatykami, technikami, kierownikami zakładów, właścicielami firm.

Pracujemy z wieloma branżami, dlatego każdy dzień pracy przynosi nową wiedzę i dostęp do najnowszych technologii.

Przewiń do profilu firmy