Ta oferta pracy jest nieaktualna od 225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży (automatyka przemysłowa)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mitsubishi Electric Europe B.V. należy do wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie automatyki i robotyki. Sukces ten możliwy jest dzięki wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

    Inżynier sprzedaży
    (automatyka przemysłowa)

    Miejsce pracy: województwo mazowieckie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, na początku na okres próbny 3 miesięczny, następnie na czas określony lub nieokreślony
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia kwartalna
    • Kontakt ze znanymi na rynku integratorami oraz producentami maszyn
    • Udział w międzynarodowych wydarzeniach np. targi w Niemczech, Włoszech
    • Możliwość wyjazdu do Japonii na zwiedzanie fabryk Mitsubishi Electric
    • Swoboda w wdrażaniu własnych pomysłów
    • Pakiet szkoleń technicznych na początku pracy ze wszystkich grup produktowych (m. in. roboty przemysłowe, servo, przetwornice częstotliwości, PLC, HMI), następnie regularne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe podnoszące kwalifikacje
    • Samochód służbowy, również do użytkowania prywatnego
    • 100% dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Karta firmowa i fundusz reprezentacyjny na spotkania z Klientami
    • Karta Multisport
    • Pakiet medyczny Luxmed
    • Udział w imprezach firmowych

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami B2B (zakłady produkcyjne)
    • Budowanie pozycji Mitsubishi Electric na powierzonym obszarze
    • Spotkania z Klientami, prezentowanie rozwiązań
    • Identyfikacja szans i sprzedaż rozwiązań z obszaru automatyki i robotyki do zakładów produkcyjnych
    • Współpraca z lokalnym dystrybutorem oraz z działami wewnętrznymi. m.in. wsparcia technicznego, marketingu, logistyki
    • Raportowanie wyników działań
    • Reprezentowanie firmy na targach i seminariach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne  mile widziana: automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika)
    • Minimum dwuletnie doświadczenie handlowe w obszarze automatyki przemysłowej lub robotyki
    • Umiejętność do dzielenia się wiedzą z Klientami i współpracownikami
    • Orientacja na zwiększenie udziału w rynku marki Mitsubishi Electric
    • Zdolność do pokazywania korzyści z proponowanych rozwiązań
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność w wykonywanych aktywnościach (telefony, wizyty, prezentacje u Klientów)
    • Zdolność do regularnego uczenia się
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą.
    Uprzejmie informujemy, że mamy możliwość zaoferowania jednego wakatu, dlatego skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)