Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier sprzedaży (automatyka przemysłowa)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mitsubishi Electric Europe B.V. należy do wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie automatyki i robotyki. Sukces ten możliwy jest dzięki wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
(automatyka przemysłowa)

Miejsce pracy: województwo mazowieckie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, na początku na okres próbny 3 miesięczny, następnie na czas określony lub nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia kwartalna
  • Kontakt ze znanymi na rynku integratorami oraz producentami maszyn
  • Udział w międzynarodowych wydarzeniach np. targi w Niemczech, Włoszech
  • Możliwość wyjazdu do Japonii na zwiedzanie fabryk Mitsubishi Electric
  • Swoboda w wdrażaniu własnych pomysłów
  • Pakiet szkoleń technicznych na początku pracy ze wszystkich grup produktowych (m. in. roboty przemysłowe, servo, przetwornice częstotliwości, PLC, HMI), następnie regularne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe podnoszące kwalifikacje
  • Samochód służbowy, również do użytkowania prywatnego
  • 100% dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Karta firmowa i fundusz reprezentacyjny na spotkania z Klientami
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Udział w imprezach firmowych

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami B2B (zakłady produkcyjne)
  • Budowanie pozycji Mitsubishi Electric na powierzonym obszarze
  • Spotkania z Klientami, prezentowanie rozwiązań
  • Identyfikacja szans i sprzedaż rozwiązań z obszaru automatyki i robotyki do zakładów produkcyjnych
  • Współpraca z lokalnym dystrybutorem oraz z działami wewnętrznymi. m.in. wsparcia technicznego, marketingu, logistyki
  • Raportowanie wyników działań
  • Reprezentowanie firmy na targach i seminariach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne  mile widziana: automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie handlowe w obszarze automatyki przemysłowej lub robotyki
  • Umiejętność do dzielenia się wiedzą z Klientami i współpracownikami
  • Orientacja na zwiększenie udziału w rynku marki Mitsubishi Electric
  • Zdolność do pokazywania korzyści z proponowanych rozwiązań
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność w wykonywanych aktywnościach (telefony, wizyty, prezentacje u Klientów)
  • Zdolność do regularnego uczenia się
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i zainteresowanie naszą ofertą.
Uprzejmie informujemy, że mamy możliwość zaoferowania jednego wakatu, dlatego skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/ Kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się