Inżynier Sprzedaży - Automatyka

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie rozwiązań i procedur procesów i przepływów materiałów w dziedzinie systemów transportu automatycznego (wózki AGV / AGF)

  • działanie i prowadzenie projektów w fazie handlowej

  • przygotowanie opisów, obliczeń i ofert

  • przygotowanie dokumentów projektów i prezentacji propozycji

  • doradztwo w zakresie sprzedaży i negocjacji umów

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane: #automatyka, #informatyka, # logistyka wewnętrzna, inżynieria komputerowa, mechatronika,), prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie) – szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś osobą:

• Samodzielną i proaktywną

• Elastyczną

• Lubisz i potrafisz pracować w zespole

• Posiadasz umiejętności analityczne i techniczne

• Jesteś dyspozycyjna-/y i mobilna-/y na terenie całego kraju

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia roczna)

  • Umowa o pracę

  • Profesjonalny cykl szkoleń w Akademii TOYOTA (lokalnie i centralnie)

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy: Toyota - także od użytku prywatnego, telefon, laptop)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet Mediover: prywatna opieka medyczna i stomatologiczna (duża sieć medycznych placówek współpracujących na terenie całego kraju)

  • Multikafeterię My Benefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Karty lunchowe Edenred

  • Premia za staż pracy

  • Porady prawne

  • Aplikacja Inspiro (audiobooki)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień