Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Turck Sp. z o.o.

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych

  • Kreowanie polityki sprzedażowej w podległym regionie

  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń

  • Współpraca z zespołem inżynierów na etapie przygotowania oferty i wdrożenia

Nasze wymagania

  • Zdolności interpersonalne, pro-aktywna postawa i motywacja do pracy w handlu

  • Wykształcenie: średnie techniczne lub wyższe na jednym z kierunków: automatyka, robotyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne

  • Znajomość funkcjonowania urządzeń automatyki przemysłowej

  • Znajomość produktów i systemów stosowanych w automatyzacji przemysłowej

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń lub systemów automatyki przemysłowej

  • Znajomość rynku oraz potencjalnych klientów w podległym regionie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Wysokie premie za realizację planu sprzedaży

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki j. obcych (j. angielski, j. niemiecki), firmowe wyjazdy integracyjne, dodatkowe świadczenia urlopowe

  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych - firma posiada własne Centrum Szkoleń, dodatkowo otrzymujesz wsparcie coacha, z którym indywidualnie doskonalisz kompetencje

  • Pracę w nowoczesnej firmie z uznaną marką o światowym zasięgu

  • Samochód służbowy – również do użytku prywatnego

  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji sprzedaży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Rekrutację prowadzi firma ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel, tel. 574 474 789

Jesteśmy międzynarodową firmą z tradycjami i ponad 50-letnią historią, liderem światowych rynków w sensoryce dla zastosowań przemysłowych.

Wśród naszych klientów są m.in. wiodący producenci branży automotive i pojazdów specjalnych, producenci maszyn, sektor farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny, ciężki, energetyka i nowe źródła energii i wiele innych.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 4 500 pracowników, mamy przedstawicielstwa w ponad 30-tu i autoryzowanych partnerów w kolejnych 60-ciu krajach, a nasze zakłady produkcyjne są rozlokowane w najważniejszych przemysłowych regionach świata – Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku, Chinach, a od niedawna także w Polsce.

Do naszego działu handlowego, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży Automatyki Przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy