Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

APATOR S.A.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych pod kątem merytorycznym;

  • Doradztwo techniczne w branży nowoczesnej automatyki przemysłowej;

  • Analiza dokumentacji technicznej;

  • Budowanie długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych;

  • Proponowanie rozwiązań zapewniających przewagę konkurencyjną firmy;

  • Współpraca z Biurem Projektowym;

  • Udział w spotkaniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka lub pokrewny);

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych;

  • Dokładność, skrupulatność, terminowość, orientacja na klienta i zdolności analityczne;

  • Umiejętność obsługi komputera (system MS Office), mile widziana znajomość obsługi programów ERP i CRM;

  • Dobra organizacja czasu pracy i dyscyplina, samodzielność w działaniu, osiąganie założonych celów;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole;

  • Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe);

  • Elastyczny czas pracy;

  • Realny wpływ na kierunki rozwoju przedsiębiorstwa;

  • Szkolenia: wstępne i produktowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

APATOR S.A.

Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych urządzeń oraz systemów pomiarowo-odczytowych dla wszystkich rodzajów mediów (energia elektryczna, woda, gaz, ciepło), a także niskonapięciowej aparatury rozdzielczej. Apator tworzy grupę kapitałową, w skład której wchodzą czołowi producenci urządzeń pomiarowych oraz dostawcy rozwiązań z obszaru ICT.

Przewiń do profilu firmy