Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Sprzedaży (branża elektroniczna)

Elhurt Spółka z o.o.

Galaktyczna 35A

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii sprzedażowej do nowych i obecnych klientów

  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne dla klientów podczas wdrażania nowych projektów

  • Budowanie relacji z działami rozwoju klientów w przypisanym regionie

  • Współpraca z działem sprzedaży ukierunkowana na wybór najlepszego rozwiązania dla klientów

  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz pomoc klientom w ramach prowadzonych grup produktowych

  • Analizowanie i uczestniczenie w prognozowaniu wielkości sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub kierunki pokrewne)

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Gotowość do odbywania całodniowych podróży służbowych oraz sporadycznych kilkudniowych delegacji

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w branży elektronicznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Sprawiedliwy system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników

  • Niekorporacyjna atmosfera panująca w zgranym, kilkuosobowym zespole

  • Szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów. Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2015, oraz nowo wdrożonej normy ISO 13485:2016, stanowiącej o wymogach jakościowych dla branży medycznej.

Przewiń do profilu firmy