Logo Pracuj.pl

Inżynier sprzedaży (branża projektowa - energetyczna)

ENETECS sp. z o.o.O firmie

ENETECS sp. z o.o.

Puszkarska 7K

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy definiowaniu nowych produktów lub usług Spółki
  • Generowanie zapytań ofertowych i szans sprzedażowych
  • Zarządzanie szansami sprzedażowymi, proces negocjacji i zamykania sprzedaży
  • Przygotowywanie planów marketingowych i promocyjnych oraz koordynacja ich realizacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowa trwałych relacji biznesowych
  • Planowanie oraz odbywanie wizyt handlowych
  • Doradztwo techniczne i koncepcyjne dla klientów
  • Udział w konferencjach i eventach branżowych w Polsce i za granicą

Nasze wymagania

Koniecznym jest:

• doświadczenie w sprzedaży i promocji projektów technicznych lub wdrożeń IT, dla obiektów przemysłowych lub energetyki

• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• dobrze rozwinięte umiejętności miękkie niezbędne w sprzedaży, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

• doświadczenie w przygotowywaniu planów marketingowych, badań i analiz rynkowych

• doświadczenie w promocji produktów w Internecie

• doświadczenie w charakterze wsparcia handlowego dla inżynierów przygotowujących oferty

• wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie Inżynier Elektryk

Opcjonalnie:

• doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych

• doświadczenie z pracy w projektach międzynarodowych i poza granicami polski

• ukończone kursy lub szkolenia ze sprzedaży lub marketingu, w tym w Internecie

• znajomość platformy SalesForce

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • samochód służbowy
  • pracę przy sprzedaży projektów w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi, w tym SalesForce Sales Cloud
  • interesującą pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów
  • cennego doświadczenia przy sprzedaży projektów dla obiektów przemysłowych w Polsce i za granicą
  • pracę w prestiżowym biurze, zlokalizowanym w kompleksie biurowym Bonarka4Biznes, w Krakowie
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego:
  • kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne
  • targi i konferencje, w tym zagraniczne
  • dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp. dostępnych w firmie
  • dofinansowanie Multisport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • dofinansowanie urlopów wypoczynkowych
  • współfinansowanie okularów korekcyjnych
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • nowoczesne i ergonomiczne eko-biuro
  • parking rowerowy oraz prysznic dla rowerzystów,
  • siłownia obok biura
  • pyszna kawa
  • dodatek stażowy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatek za posiadanie uprawnień
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • przyjazna atmosfera

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • parking rowerowy i prysznic
  • premie, dodatki

Enetecs jest zespołem doświadczonych ekspertów dostarczających specjalistyczne projekty inżynierskie dla przemysłu i energetyki przy zastosowaniu najnowszych technologii. Prowadzimy działalność na skalę światową i współpracujemy z największymi firmami na rynku.

Poszukujemy:

Jako Menadżer ds. sprzedaży będziesz prowadził działalność sprzedażową i marketingową naszego biura inżynieryjnego.

Inżynier sprzedaży (branża projektowa - energetyczna), Puszkarska 7K, Podgórze Duchackie, Kraków