Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży – branża przemysłowa

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na wyznaczonym obszarze (opcjonalnie także poza granicami naszego kraju),

  • realizacja założonych, realnych celów sprzedażowych,

  • budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z Kluczowymi Klientami Spółki,

  • analiza potencjału rynku i konkurencji,

  • współpraca z zespołem techniczno-handlowym w zakresie przygotowania ofert (także w języku angielskim),

  • analiza potrzeb klientów oraz proponowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B (sprzedaż usług w branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • wykształcenie o profilu technicznym,

  • doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi (mile widziane),

  • umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,

  • wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na cel.

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagradzania premiujące osiągane wyniki,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer),

  • zatrudnienie w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu (na umowie o pracę lub na zasadach preferowanych przez Kandydata),

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku (zagraniczne podróże służbowe, międzynarodowe szkolenia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Przewiń do profilu firmy

PRACUJ Z NAMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie www.beck-pollitzer.com

Prosimy o przesłanie CV oraz LISTU MOTYWACYJNEGO (wymagany) klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.